09302106019 M.AMIN.R.212@GMAIL.COM 8 صبح الی 8 شب ایران- تهران

شروع به کار سایت یوتم

درباره یوتم

داشتن سایت در عصر حاضر به یکی از مهمترین اجزای یک کسب و کار، شرکت، دانشگاه و …. شناخته شده است. سایت یوتم جهت ارائه خدمات وب و مخصوصا قالب سایت منحصر به فرد ایجاد شده است. در یوتم شما می توانید به راحتی اقدام به خرید قالب دولتی، دانشگاهی و … که کمبود آن در وب فارسی احساس می شود دریافت کنید.

یوتم چه قالب هایی ارائه می کند؟

در یوتم شما می توانید در دسته های زیر قالب مورد نظرتان را برای سایت انتخاب نمایید و بدون کد نویسی و ائتلاف وقت اقدام به راه اندازی یک سایت نمایید:

  1. دانشگاهی: در این دسته بندی قالب هایی با موضوع دانشگاه قرار داده شده است تا بتوانید برای دانشکده و یا موسسات آموزش عالی دولتی یا غیرانتفاعی از آن استفاده نمایید.
  2. خبری: چنانچه نیازمند یک پورتال خبری قانونی و یا شخصی میخواهید راه اندازی کنید، مهمترین جزء آن داشتن یک قالب زیبا و منحصر به فرد است که یوتم آن را برای شما اماده کرده است.
  3. دولتی: بسیار از ارگان ها و یا سازمان های دولتی و یا شهرداری ها هستند که علاوه بر راه اندازی سایت از ظاهر و استاندارد های داشتن یک قالب منحصر به فرد محروم اند. با یک جستجو ساده در سایت یوتم میتوانید قالب دلخواه و حرفه ای خود را دریافت نمایید.

چرا باید از یوتم استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید گسترش سایت های فارسی زبان روز به روز در حال افزایش است. در این میان سایت های زیادی به وجود آمده اند تا بتوانند به کسانی که اقدام به راه اندازی کسب و کار می کنند خدمات ارائه دهند. یکی از مهمترین خدمات فروش قالب سایت است.

سایت یوتم با همکاری میترا تم یا دیما تمپلیت راه اندازی شده و هدف آن ارائه خدمات حرفه ای و بدون نقص به وبمستران فارسی زبان است. قالب هایی که در یوتم منتشر می شوند دارای استاندارد های لازم برای انواع کسب و کار، سایت های خبری، سایت های دانشگاهی، سایت های حوزوی و …. می باشد.

یوتم چه قالب هایی ارائه می دهد؟

در یوتم تمامی قالب ها به چند سیستم مدیریت محتوا منجمله وردپرس و جوملا طراحی شده اند تا کاربران در انتخاب قالب سردرگم نشوند. همچنین بعضی از قالب ها به زبان html  ارائه می شود.

تمامی قالب هایی که در یوتم، میترا تمپلیت یا دیما تمپلیت منتشر می شوند بدن لایسنس و کاملا اپن سورس یا کد باز ارائه می شوند.

فروشگاه یوتم قالب وردپرس

فروشگاه یوتم قالب وردپرس

سوالات متداول

سایت چیست؟

سایت، یک فضای در اینترنت است که میتوانید در آن اقدام به ارسال یا دریافت اطلاعات، آموزش، نشر اخبار و ….. نمایید.

قالب چیست؟

قالب در واقع همان پوشش و نحوه نمایش سایت است. با یک قالب میتوانید سایتتان را به کاربران حرفه ای تر نمایش دهید.

چرا باید از قالب در سایت استفاده کنیم؟

هر سایت برای نمایش محتوای خود نیاز مند یک قالب است. قالب سایت بر اساس نیاز کاربران توسط مدیریت سایت انتخاب میشود. در واقع قالب سایت استفاده از خدمات سایت را تسهیل می بخشد.

یک قالب چه ویژگی هایی دارد؟

قالب هر سایت بسته به نیاز مدیر آن سایت متفاوت است. اکثرا برای سایت قالبی انتخاب می شود که کاربران در هنگام مراجعه به سایت راحت تر بتوانند بخش ها و خذمات مورد نظر را پیگیری و دریافت نمایند.

آیا قالب های یوتم استاندارد هستند؟

بله، تمامی قالب هایی که در سایت یوتم قرار دارند دراای استاندارد کامل از منظر سئو و بهینه شده برای موتور های جستجو هستند.

آیا قالب های یوتم دارای گارانتی هستند؟

بله، تمامی قالب هایی که در سایت قرار دارند دارای ضمانت و با کیفیت می باشند. چنانچه هر قالبی دچار مشکل بود در سریعترین زمان مشکل آن بر طرف می شود.

این مطلب مفید بود؟ با دوستاتون به اشتراک بزارید
درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

متاسفانه موردی یافت نشد ...

محصولات زیرا حتما ببینید ...

0